Вітаємо на оновленому сайті Тульчинської районної державної адміністрації

13 Серпня, 2020 р., 15:58
13 серпня 2020 р. в конференц-залі будинку рад під головуванням заступника голови райдержадміністрації, першого заступника голови комісії техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій райдержадміністрації Юрія Деркача було  проведено позачергове засідання районної комісії з питань ТЕБ та НС на якому були розглянуті такі питання:
12 Серпня, 2020 р., 16:09
12.08.2020 року відбулась онлайн-нарада облдержадміністрації, за участі першого заступника голови облдержадміністрації Сергія Здітовецького, заступника голови облдержадміністрації Олександра Піщика, директорів департаментів, управлінь області, державних установ, голів райдержадміністрацій. Відкрив та вів  нараду перший заступник голови облдержадміністрації Сергій Здітовецький.
12 Серпня, 2020 р., 10:35
Заява про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки проекту детального плану «Будівництво другого етапу будівництва внутрішньогосподарського енергетичного комплексу ТОВ «Вінницька птахофабрика» по виробництву електроенергії з біомаси рослинного та тваринного походження потужністю 12 мВт, розташованого на території Богданівської сільської ради (за межами населеного пункту) Тульчинського району Вінницької області»
12 Серпня, 2020 р., 10:23
Перебуваючи із робочим візитом у Тульчинському районі, голова ОДА Сергій Борзов оглянув будівельний майданчик, де в рамках проекту «Велике будівництво» проводиться реконструкція будівель під дитячий садок в селищі Шпиків, який розраховано на 70 місць.
12 Серпня, 2020 р., 10:13
На Вінниччині триває реалізація Національного проєкту «Велике будівництво». Сьогодні, 11 серпня, голова ОДА Сергій Борзов оглянув, як проходить капітальний ремонт автомобільної дороги загального користування місцевого значення О-02-21-12 Шпиків-Тульчин, км 0+000 – км 7+953 – км 22+100, протяжністю 7,953 км, дорога Р-36 – поблизу с. Торків, Тульчинського району.

Випадкові фото