Вітаємо на оновленому сайті Тульчинської районної державної адміністрації

21 Лютого, 2020 р., 15:39
21 лютого 2020 року за участі  головного спеціаліста з питань сім’ї та молоді управління соціального захисту населення Тульчинської  РДА Вітою Мирончук  на базі Вищого професійного училища № 41 м.Тульчин  було проведено семінар з елементами тренінгу на тему «Ні – торгівлі людьми!Людина – не товар».
21 Лютого, 2020 р., 15:37
21 лютого 2020 року в Тульчинській районній філії Вінницького обласного центру зайнятості для безробітних осіб було проведено інформаційний семінар на тему: «Запобігання нелегальній трудовій міграції, торгівлі людьми, експлуатації дитячої праці», за участі головного спеціаліста з питань сім’ї та молоді управління соціального захисту населення Тульчинської  РДА Мирончук В.О.
20 Лютого, 2020 р., 15:56
20 лютого 2020 року в м. Тульчині були проведені районні заходи, присвячені Дню Героїв Небесної Сотні.
20 Лютого, 2020 р., 11:03
Хочеш бути успішним, затребуваним, треба постійно навчатися, зокрема це стосується вчителя. Адже світ розвивається шаленими темпами, а вчителю треба не тільки не відстати, а й бути обізнаним не тільки у своїй професійній царині, оскільки від цього залежить, чи повірить тобі учень, чи довіриться, чи захоче вчитися. Тому 19 лютого  відбувся семінар-тренінг учителів української мови та літератури Тульчинської ОТГ й району спільно з вчителями шкіл м.Могилева-Подільського. Сприяли проведенню семінару відділ освіти молоді та спорту Тульчинської ОТГ ( начальник Митрицан М.М.), відділ освіти, молоді і спорту Тульчинської РДА ( начальник Чепернатий С.В.), управління освіти  Могилів-Подільської міськради ( начальник Коновалов В.Ф.). Гостинно прийняла учасників семінару та створила відмінні умови Тульчинська ЗШ І-ІІІ ст.№1 ( директор Третяк І.Г.).
20 Лютого, 2020 р., 08:09
Шановні земляки, дорогі друзі!
19 Лютого, 2020 р., 11:53
Управління соціального захисту населення райдержадміністрації  повідомляє, що за інформацією   Управління Держпраці у Вінницькій області    у 2019 році на підприємствах області під  час виконання трудових обов’язків травмувалося 202 особи (у 2018 році - 216), що складає 5,21 % від загальної кількості травмованих в Україні (3876), в тому числі зі смертельним наслідком – 20 осіб (в 2018 році - 9) або 4,74 % від смертельно травмованих в Україні (422). За січень 2020 року на підприємствах області сталося 11 (у січні 2019 року - 20) нещасних випадків, в тому числі 1(у січні 2019 року - 3) зі смертельним наслідком.

Випадкові фото