Вітаємо на оновленому сайті Тульчинської районної державної адміністрації

12 Липня, 2020 р., 09:27
Щиро та сердечно вітаю вас з професійним святом – Днем рибалки. Повсякденна кропітка праця вимагає від вас повної відданості справі, наполегливості, високого професіоналізму, що виражається у збереженні та примноженні рибних запасів. Нехай водойми, які знаходяться у вашому підпорядкуванні, переповнюються рибою. Бажаю сил і наснаги у вашій нелегкій, але благородній справі – охороні водних живих ресурсів та їх раціонального використання. Шановні рибалки - любителі! Зичу вам прекрасного відпочинку та  рибальської удачі! Особистого щастя вам усім, радості, гарного настрою, енергії, ентузіазму, завзяття у повсякденній праці і міцного здоров'я.
10 Липня, 2020 р., 17:02
10 липня 2020 р. в конференц-залі будинку рад під головуванням заступника голови Тульчинської райдержадміністрації, заступника  голови комісії техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій райдержадміністрації Юрія Деркача було проведено позачергове засідання районної комісії з питань ТЕБ та НС на якому було розглянуто питання щодо призупинення роботи ПСК «Тульчинський ринок».
10 Липня, 2020 р., 15:43
Шановні вінничани! За минулу добу на Вінниччині зареєстровано 39 нових лабораторно підтверджених випадків захворювання на COVID-19 та 2 - летальних.
10 Липня, 2020 р., 09:28
Субсидією для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг користується 1017 сімей. Для призначення субсидії для відшкодування витрат на придбання твердого палива та скрапленого газу готівкою на 2020 рік – прийнято 863 заяви, призначено субсидію 854 сім’ям ( з них призначено в розмірі 0,00 грн. – 69 сім’ям)  на суму – 2778,8 тис. грн. (середній розмір субсидії складає – 3535,2 грн.).
09 Липня, 2020 р., 15:58
9 липня 2020 року продовжився попередній об’їзд закладів загальної середньої освіти району з метою успішної реалізації Концепції «Нова Українська Школа» (НУШ) на території Тульчинщини.
09 Липня, 2020 р., 12:02
Уряд на засіданні 8 липня затвердив розпорядження про виділення коштів за програмою соціально-економічного розвитку регіонів.

Випадкові фото