Вітаємо на оновленому сайті Тульчинської районної військової адміністрації

24 Квітня, 2024 р., 20:02
До  останнього подиху він боровся за незалежність Батьківщини та віддав своє життя за вільне майбутнє Українського нараду.
24 Квітня, 2024 р., 17:03
Відчай та сльози, спогади про брата, чоловіка, сина…
24 Квітня, 2024 р., 16:56
Одним із дієвих інструментів вивчення, вирішення повсякденних питань життєдіяльності та надання консультативної допомоги населенню є проведення особистих прийомів громадян керівництвом районної військової адміністрації за місцем їх проживання.
24 Квітня, 2024 р., 16:41
Цього тижня команди дівчат з черлідингу та баскетболу дев’яти територіальних громад району, з мрією приміряти медалі трьох ґатунків з автентичним логотипом спортивного дійства, виборювали право представляти район на ІV обласному етапі.
24 Квітня, 2024 р., 16:37
У Всеукраїнський день психолога в області відбувся регіональний форум з ментального здоров’я.
24 Квітня, 2024 р., 15:12
У результаті діяльності обласної робочої групи «Прозорість та підзвітність», рішенням Господарського суду Вінницької області задоволено позов Вінницької обласної прокуратури в інтересах держави в особі Вінницької обласної військової адміністрації до Студенянської сільської ради Тульчинського району про визнання незаконним та скасування рішення сільської ради щодо оформлення комунальної власності на земельну ділянку з числа земель оборони, та скасування державних реєстрацій на неї.

Випадкові фото