Вітаємо на оновленому сайті Тульчинської районної військової адміністрації

28 Березня, 2024 р., 11:30
ENGinGov — спільний проєкт мовної програми Future Perfect та громадської організації ENGin. Завдяки ENGinGov молоді публічні службовці зможуть спілкуватися з англомовними волонтерами з різних держав світу для покращення розмовної англійської.
28 Березня, 2024 р., 11:28
Начальник ОВА Сергій Борзов вручив високі державні нагороди родинам загиблих Захисників, які проявили патріотизм та відвагу, до останнього подиху захищаючи нашу державу.
28 Березня, 2024 р., 08:10
У ніч на 28 березня 2024 року противник завдав ракетного-авіаційного удару по Україні із застосуванням трьох крилатих ракет Х-22 та протирадіолокаційної ракети Х-31П (з акваторії Чорного моря), зенітної керованої ракети С-300 (Донеччина) та 28 ударних БпЛА типу «Shahed-136/131» (район пусків Курська обл. – рф., мис Чауда – Крим).
27 Березня, 2024 р., 16:29
Навчально-науковий інститут права та політології УДУ імені Михайла Драгоманова, за підтримки міністерств і відомств, у березні-червні 2024 року проводить ІІ Всеукраїнський конкурс есе та малюнків «Я маю право на життя».

Випадкові фото