Вітаємо на оновленому сайті Тульчинської районної військової адміністрації

24 Квітня, 2024 р., 12:39
Тульчинська районна військова адміністрація повідомляє, що по ВП Жмеринська дистанція колії будуть виконуватись ремонтно-колійні роботи по заміні плітей безстикової колії в межах залізничного переїзду на напрямку Жмеринка – Вапнярка. Даний переїзд перетинає автомобільну дорогу Т-02-12 Вінниця – Тиврів – Шпиків – Комаргород (1177 км ПК 5 перегону Рахни – Юрківка).
23 Квітня, 2024 р., 16:53
За дорученням Начальника ОВА Сергія Борзова,його Перший заступник Наталя Заболотна привітала працівників цієї галузі з професійним святом.
23 Квітня, 2024 р., 16:08
Сьогодні в області відбувся семінар для представників сільгосппідприємств і самоврядців регіону.
23 Квітня, 2024 р., 15:32
Ветерани відрізняються сильним братерським і сестринським духом, міцною ідентифікацією зі своєю спільнотою та схильністю більше довіряти тим, хто пройшов через війну. Тому підхід «рівний — рівному» є найкращим у питаннях надання підтримки.

Випадкові фото