Вітаємо на оновленому сайті Тульчинської районної військової адміністрації

23 Квітня, 2024 р., 16:53
За дорученням Начальника ОВА Сергія Борзова,його Перший заступник Наталя Заболотна привітала працівників цієї галузі з професійним святом.
23 Квітня, 2024 р., 16:08
Сьогодні в області відбувся семінар для представників сільгосппідприємств і самоврядців регіону.
23 Квітня, 2024 р., 15:32
Ветерани відрізняються сильним братерським і сестринським духом, міцною ідентифікацією зі своєю спільнотою та схильністю більше довіряти тим, хто пройшов через війну. Тому підхід «рівний — рівному» є найкращим у питаннях надання підтримки.
23 Квітня, 2024 р., 15:24
Сьогодні Начальник ОВА Сергій Борзов взяв участь у засіданні колегії  Департаменту фінансів ОВА.
23 Квітня, 2024 р., 15:22
Час невпинний. Але він не зітре з нашої пам'яті імена Героїв сьогодення, які віддали життя у війні за Україну.
23 Квітня, 2024 р., 09:42
Сьогодні День людей, покликання яких – у збереженні нашого психічного здоров'я. Ви як бійці невидимого фронту вмієте тактовно вивчити будь-яку проблему, а головне – допомогти у пошуку рішення.

Випадкові фото