Вітаємо на оновленому сайті Тульчинської районної військової адміністрації

23 Квітня, 2024 р., 09:42
Сьогодні День людей, покликання яких – у збереженні нашого психічного здоров'я. Ви як бійці невидимого фронту вмієте тактовно вивчити будь-яку проблему, а головне – допомогти у пошуку рішення.
23 Квітня, 2024 р., 09:08
Захід проходить за сприяння Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти та за підтримки Міністерства молоді та спорту України та Міністерства освіти і науки України.
23 Квітня, 2024 р., 08:24
У ніч на 23 квітня 2024 року російські окупанти атакували Україну двома балістичними ракетами «Іскандер-М» із Бєлгородської обл. – рф. та 16-ма ударними БпЛА типу «Shahed-131/136» із мису Чауда (Крим) і Курської обл. – рф.
22 Квітня, 2024 р., 17:07
Володимир Зеленський вручив ордени «Золота Зірка» військовим, яким присвоєно звання Героя України, та родинам загиблих Героїв, а також відзнаки «Хрест бойових заслуг».

Випадкові фото