Вітаємо на оновленому сайті Тульчинської районної державної адміністрації

22 Листопада, 2019 р., 15:20
22.11.2019 року, відбулось чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини при районній державній адміністрації. На розгляд дорадчого органу було винесено  низку життєво важливих та відповідальних питань що стосуються захисту прав та інтересів дітей району зокрема: щодо доцільності призначення опікуна над малолітніми  дітьми, щодо  надання висновку до суду щодо доцільності позбавлення батьківських прав, щодо надання дозволу неповнолітньому на вчинення правочинів щодо підписання договору зі згоди батьків, щодо надання висновку до суду щодо доцільності позбавлення батьківських прав батьків, про затвердження індивідуальних планів соціального захисту дитини, яка опинилася в складних життєвих обставинах, дитини-сироти та дитини, позбавленої батьківського піклування, щодо доцільності здійснення соціального супроводу сім’ї, яка перебуває в складних життєвих  обставинах.
22 Листопада, 2019 р., 10:33
21 листопада, в приміщенні Тульчинської районної державної адміністрації, начальником служби у справах дітей Вінницької обласної державної адміністрації Т.С. Дорош спільно з фахівцями служби у справах дітей Вінницької облдержадміністрації, було проведено кущову-супервізійну нараду з очільниками служб у справах дітей Тульчинської, Крижопільської, Ямпільської, Піщанської, Чечельницької, Гайсинської, Немирівської, Тростянецької, Томашпільської, Бершадської, Теплицької  районних державних адміністрації та Ладижинської міської ради.
22 Листопада, 2019 р., 09:56
Семінар із соціального страхування
21 Листопада, 2019 р., 15:24
21 листопада 2019 року в м. Тульчині відбулися районні заходи з нагоди Дня Гідності та Свободи. Перший заступник голови райдержадміністрації Олег Боровський, заступник голови районної ради Надія Григорьєва, Тульчинський міський голова Валерій Весняний у колоні державних службовців, депутатів та посадовців місцевого самоврядування, громадських активістів, учнівської молоді поклали квіти до Стели пам’яті Героїв Небесної Сотні та загиблих вінничан – учасників АТО (ООС).
21 Листопада, 2019 р., 07:43
Дорогі земляки, шановні друзі!
20 Листопада, 2019 р., 15:26
20.11.2019 року спеціалісти Тульчинської районної філії Вінницького обласного центру зайнятості провели інформаційний семінар із загальних питань зайнятості для спеціалістів Тульчинської районної державної адміністрації.

Випадкові фото