Вітаємо на оновленому сайті Тульчинської районної військової адміністрації

16 Квітня, 2024 р., 16:40
Дітям ВПО, які навчаються у школах міста Вінниці та області, передають 1000 шкільних рюкзаків з навчальним інвентарем від наших друзів та міжнародних партнерів Дугласа Бейкера та Фонду Братів Каричів.
16 Квітня, 2024 р., 15:37
Перша і єдина у нашій державі онлайн-платформа допомоги врятованим з повною інформацією про основні сервіси допомоги постраждалим під час війни працює в Україні.
16 Квітня, 2024 р., 09:44
Відповідно до Указу Президента України від 02 жовтня 2023 року № 675/2023, за особисту мужність, виявлену у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, самовіддане виконання військового обов’язку, головного сержанта Свідзінського Віктора Вадимовича  нагороджено орденом «За мужність» ІІІ ступеня.
16 Квітня, 2024 р., 08:44
У ніч на 16 квітня 2024 року противник атакував 9-ма ударними БпЛА типу «Shahed-131/136» із мису Чауда (Крим).

Випадкові фото