Вітаємо на оновленому сайті Тульчинської районної державної адміністрації

10 Липня, 2020 р., 15:43
Шановні вінничани! За минулу добу на Вінниччині зареєстровано 39 нових лабораторно підтверджених випадків захворювання на COVID-19 та 2 - летальних.
10 Липня, 2020 р., 09:28
Субсидією для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг користується 1017 сімей. Для призначення субсидії для відшкодування витрат на придбання твердого палива та скрапленого газу готівкою на 2020 рік – прийнято 863 заяви, призначено субсидію 854 сім’ям ( з них призначено в розмірі 0,00 грн. – 69 сім’ям)  на суму – 2778,8 тис. грн. (середній розмір субсидії складає – 3535,2 грн.).
09 Липня, 2020 р., 15:58
9 липня 2020 року продовжився попередній об’їзд закладів загальної середньої освіти району з метою успішної реалізації Концепції «Нова Українська Школа» (НУШ) на території Тульчинщини.
09 Липня, 2020 р., 12:02
Уряд на засіданні 8 липня затвердив розпорядження про виділення коштів за програмою соціально-економічного розвитку регіонів.
09 Липня, 2020 р., 11:55
Будьте обережними під час розрахунків у мережі Інтернет. Шахраї створюють вебсервіси, які пропонують фейкові послуги (поповнення мобільного, грошовий переказ, покупку авіаквитка). Візуально такі сайти схожі на легітимні сервіси. Вони залучають клієнтів за допомогою дуже вигідних пропозицій (наприклад, обіцяючи дуже низькі ціни на послуги, нульову комісію тощо). Мета злочинців – змусити клієнта залишити конфіденційні дані своєї картки в платіжній формі на сайті. Що робити?
09 Липня, 2020 р., 11:54
Телефонне шахрайство – це найпоширеніший вид шахрайства. І дуже часто від нього страждають люди поважного віку.

Випадкові фото