Вітаємо на оновленому сайті Тульчинської районної державної адміністрації

22 Січня, 2020 р., 09:49
Шановні земляки, дорогі друзі!
21 Січня, 2020 р., 11:55
Під таким гаслом пройшла 21 січня районна літературно-історико-краєзнавча конференція, приурочена Дню Соборності України. « Ми не проголошуємо незалежність, ми відновлюємо її. Ми були незалежні в різних формах протягом тисячоліть», -  так сказав у далекому 1919р. М.Грушевський перед проголошенням 4 Універсалу.
21 Січня, 2020 р., 08:49
З січня 2020 року рішенням НКРЕКП з рахунку за газ вилучена плата за доставку газу. Відтепер доставка газу буде оплачуватися за окремим рахунком.
21 Січня, 2020 р., 08:48
Анонс спортивних змагань.
20 Січня, 2020 р., 16:17
20 січня 2020 року першим заступником голови Тульчинської райдержадміністрації Олегом Боровським було проведено позачергове засідання районної комісії ТЕБ та НС.
20 Січня, 2020 р., 15:59
20 січня  2020 року відбулась апаратна нарада, яку провів перший заступник голови райдержадміністрації Олег Боровський. Нарада проведена за участю заступника голови районної ради Надії Григорьєвої, керівника апарату райдержадміністрації Тетяни Найди, керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, інших державних установ і організацій, районних ЗМІ.

Випадкові фото