Вітаємо на оновленому сайті Тульчинської районної державної адміністрації

04 Серпня, 2020 р., 14:16
З початком цвітіння соняшнику, в різних регіонах України, в тому числі і в Вінницькій  області спостерігається прояв кошикових аномалій, внаслідок якого квітки перетворюються на листки. Це явище називається Phyllody, на інших культурах ця хвороба називається Aster Yellows.
04 Серпня, 2020 р., 09:40
2 серпня 2020р. відбувся матч ІІ-го туру групи Б. На полі в с. Ганнопіль зустрілися  ФК «Феніфкс» (с. Ганнопіль) Тульчинський район та ФК «Цукровик» (с. Красносілка) Бершадський район.
03 Серпня, 2020 р., 15:57
Сьогодні, 3 серпня 2020 року відбулась  нарада, яку провів голова райдержадміністрації Олег Боровський за участю заступника голови районної ради Надії Григорьєвої, керівників структурних підрозділів  райдержадміністрації, служб району, районних ЗМІ.
03 Серпня, 2020 р., 12:26
У зв'язку з проведенням планових ремонтних робіт по обслуговуванню системи газопостачання, 6 серпня 2020 рок тимчасово буде припинено газопостачання смт.Шпиків  Тульчинського району.
03 Серпня, 2020 р., 11:29
Що буде з ціною? До 1 серпня ціна газу визначалася за формулою. Вона була закріплена в постанові Кабінету Міністрів. Ціну газу як товару за формулою розраховував НАК "Нафтогаз України" і щомісячно оприлюднював її 22 числа. Вона була прив’язана до газових хабів Європи з урахуванням доставки такого газу до України.
03 Серпня, 2020 р., 10:06
Звертаємо Вашу увагу на те, що у Центрі надання адміністративних послуг Тульчинської райдержадміністрації  відповідно до наказу Міністерства юстиції України № 2409/5 від 14.07.2020р. «Про деякі питання впровадження оновленого програмного забезпечення Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань» в період впровадження оновленого програмного забезпечення Єдиного державного реєстру з 08.00 год. 05 серпня 2020 року до 16.00 год. 14 серпня 2020 року приймання документів, що подаються для державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань здійснюватися не буде. В цей період проводитимуться технічні роботи по запуску оновленого Єдиного державного реєстру, зокрема будуть переноситись дані з старого реєстру до нового і доступ реєстраторів до ЄДР протягом цього часу буде відсутнім.

Випадкові фото