Вітаємо на оновленому сайті Тульчинської районної державної адміністрації

18 Жовтня, 2019 р., 15:50
Сьогодні, 18 жовтня 2019 року  представниками управління соціального захисту населення райдержадміністрації та територіального центру соціального обслуговування проведено перевірку забезпечення твердим паливом на осінньо-зимовий період одиноких пристарілих громадян, в с.Бортники , також відвідано сім’ї , де проживають особи з  інвалідністю та надано їм відповідні роз’яснення  по питаннях пільг та субсидій. Також були розглянуті звернення громадян та надано послуги перукаря.
18 Жовтня, 2019 р., 10:51
За ініціативи відділу освіти, молоді і спорту Тульчинської райдержадміністрації вшосте поспіль 16 жовтня на центральному стадіоні стартувала VI Спартакіада серед вищих навчальних закладів м. Тульчина.
18 Жовтня, 2019 р., 08:55
17.10.2019р. управлінням соціального захисту населення проведено семінар – нараду із організаціями надавачами житлово-комунальних послуг, об’єднаннями співвласників багатоквартирних будинків та керівником АТ «Ощадбанк» по наданню пільг та житлових субсидій на житлово-комунальні послуги.
18 Жовтня, 2019 р., 08:54
17 жовтня 2019 р. голова районної державної адміністрації Чуба  Віталій Володимирович та начальник відділу освіти, молоді і спорту Чепернатий Сергій Володимирович привітали віце-чемпіона світу з вільної боротьби Ратушняка Сергія Миколайовича із здобуттям почесного звання на чемпіонаті світу серед ветеранів, який відбувся у м.Тбілісі (Грузія).
17 Жовтня, 2019 р., 12:48
Вчора, 16 жовтня 2019 року,  робочою групою завершено об’їзд-огляд стану готовності навчальних закладів до опалювального сезону, який проходив під  керівництвом першого заступника голови райдержадміністрації Олега Боровського.
17 Жовтня, 2019 р., 11:46
Учасники бойових дій мають право на безкоштовний проїзд:

Випадкові фото