Вітаємо на оновленому сайті Тульчинської районної державної адміністрації

17 Жовтня, 2019 р., 12:48
Вчора, 16 жовтня 2019 року,  робочою групою завершено об’їзд-огляд стану готовності навчальних закладів до опалювального сезону, який проходив під  керівництвом першого заступника голови райдержадміністрації Олега Боровського.
17 Жовтня, 2019 р., 11:46
Учасники бойових дій мають право на безкоштовний проїзд:
17 Жовтня, 2019 р., 11:11
15 жовтня службою у справах дітей райдержадміністрації, спільно з районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді та представником Кинашівської сільської ради організовано та проведено профілактичний рейд «Дитина в сім’ї» на території Кинашівської територіальної громади. У ході проведення рейду обстежено умови проживання 2 сімей, в яких проживає та виховується 9 дітей, здійснено оцінку стану їх забезпеченості одягом, предметами гігієни, продуктами харчування, про що складено відповідні акти обстеження житлово-побутових умов. Проведено профілактичні бесіди щодо належного виховання дітей, недопущення вчинення насильства над дітьми та порушень їх прав.
16 Жовтня, 2019 р., 16:02
Учасники бойових дій мають право на першочергове відведення земельних ділянок для:
16 Жовтня, 2019 р., 09:57
Відповідно до Плану спільних заходів Мінкультури та Всеукраїнської молодіжної громадської організації «Серце до серця» на 2016-2021 роки, затвердженого 24.03.2016 року, з метою розвитку волонтерського руху, обговорення перспективи реалізації спільних міжнародних гуманітарних проектів, а також ознайомлення з культурною спадщиною європейських країн з 23 квітня до 1 травня 2020 року заплановано міжнародну культурно-просвітницьку поїздку «Європейська співдружність» до Польщі, Німеччини, Нідерландів. Бельгії, Люксембургу.
15 Жовтня, 2019 р., 16:54
11 жовтня поточного року відбулись  міська та районна звітно-виборні конференції організації ветеранів війни та праці.

Випадкові фото