Вітаємо на оновленому сайті Тульчинської районної державної адміністрації

23 Січня, 2020 р., 11:47
21.01.2020 року, відбулось чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини при районній державній адміністрації. На розгляд дорадчого органу було винесено  низку життєво важливих та відповідальних питань що стосуються захисту прав та інтересів дітей району зокрема: про затвердження індивідуальних планів соціального захисту дитини, яка опинилася в складних життєвих обставинах, дитини-сироти та дитини, позбавленої батьківського піклування, щодо доцільності  влаштування дитини в КНП «Тульчинський обласний будинок дитини ВОР», про  вчинення правочинів щодо захисту житлових прав від імені та в інтересах малолітніх дітей та затвердження висновків про стан утримання, виховання та розвитку дітей-вихованців в дитячому будинку сімейного типу.
23 Січня, 2020 р., 09:39
22 січня 2020 року з нагоди Дня Соборності України в м. Тульчині за участю заступника голови районної ради Надії Григорьєвої, міського голови Валерія Весняного, керівника апарату райдержадміністрації Тетяни Найди, керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, представників навчальних закладів, громадських організацій відбулась громадська акція –«Україна – це ми!». Захід був присвячений 101 річниці Акту Злуки і Дню Соборності України.
22 Січня, 2020 р., 09:49
Шановні земляки, дорогі друзі!
21 Січня, 2020 р., 11:55
Під таким гаслом пройшла 21 січня районна літературно-історико-краєзнавча конференція, приурочена Дню Соборності України. « Ми не проголошуємо незалежність, ми відновлюємо її. Ми були незалежні в різних формах протягом тисячоліть», -  так сказав у далекому 1919р. М.Грушевський перед проголошенням 4 Універсалу.
21 Січня, 2020 р., 08:49
З січня 2020 року рішенням НКРЕКП з рахунку за газ вилучена плата за доставку газу. Відтепер доставка газу буде оплачуватися за окремим рахунком.
21 Січня, 2020 р., 08:48
Анонс спортивних змагань.