Вітаємо на оновленому сайті Тульчинської районної державної адміністрації

15 Листопада, 2019 р., 16:12
5 років тому він цілував землю у Борисполі – повернувся з Російської Федерації. Тепер прагматично за формулою оцінює вартість гектара на Вінниччині. До нього прислухався Прем’єр-міністр Гройсман, а тепер він в області представляє інтереси Президента Володимира Зеленського.
15 Листопада, 2019 р., 15:07
13 листопада 2019 року під головуванням першого заступника голови райдержадміністрації Олега Боровського  відбулось засідання районної робочої групи з питань забезпечення детінізації економіки району. На засіданні розглянуто питання щодо забезпечення контролю за додержанням законодавства про працю та реалізації державної політики у сфері зайнятості населення. Було вирішено провести роз’яснювальну роботу серед суб’єктів господарської діяльності району щодо дотримання трудового законодавства з питань легалізації зайнятості населення та заробітної плати.
15 Листопада, 2019 р., 14:33
15 листопада   поточного року мультидисциплінарною командою в складі представника управління соціального захисту населення, соціального робітника з обслуговування будівель та споруд, перукаря та швеї здійснено виїзд до с.Петрашівка, де проведено перевірку забезпечення твердим паливом на осінньо-зимовий період одиноких пристарілих громадян,  потребуючим проведено дрібні ремонтні роботи, підопічним  надано послуги перукаря, прийнято замовлення для роботи швеї та вручено набори фруктів .
15 Листопада, 2019 р., 14:30
14.11.2019 року в приміщенні Тульчинської районної філії Вінницького обласного центру зайнятості відбулася презентація Тульчинського районного військового комісаріату.
14 Листопада, 2019 р., 15:57
14 листопада 2017 року в м. Тульчині в приміщенні музичної школи відбулись районні урочистості з нагоди Дня працівників сільського господарства за участю міського голови Валерія Весняного, начальника відділу агропромислового розвитку райдержадміністрації Юрія Зубченка, керівників та працівників сільськогосподарських підприємств, фермерських господарств, управлінь, відділів, установ, вищих навчальних закладів району, представників районних ЗМІ та ін.
14 Листопада, 2019 р., 13:50
В рамках діяльності робочої групи з питань проведення спільних  районних профілактичних рейдів», з метою захисту прав та законних інтересів дітей, які перебувають в складних життєвих обставинах, дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування,  працівниками служби у справах дітей Тульчинської районної державної адміністрації, в складі: начальника служби у справах  дітей (Поліщука В.Л.), завідувача сектору з питань опіки та піклування (Федорової  Ю.В.), головного спеціаліста служби у справах дітей (Матвієвої К.О.) , головного спеціаліста служби у справах дітей (Заяць М.А.) , спільно з директором районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді (Капелюшною О.П.) та старшим інспектором ювенальної первенції Тульчинського відділу ГУ НП (Омелянчук О.М.), здійснено виїзд в с. Печера з метою обстеження сімей даної категорії. Було проведено роботу з батьками, в сім’ях яких проживають діти, що перебувають в складних життєвих обставинах, попереджено щодо відповідальності за неналежне виконання батьківських обов’язків та про необхідність створення належних умов повноцінного виховання, розвитку та проживання дітей. За результатами рейду, працівниками даних структур, було складено акти обстеження умов проживання сімей даної категорії та протоколи про адміністративні правопорушення.

Випадкові фото