Вітаємо на оновленому сайті Тульчинської районної державної адміністрації

20 Лютого, 2020 р., 15:56
20 лютого 2020 року в м. Тульчині були проведені районні заходи, присвячені Дню Героїв Небесної Сотні.
20 Лютого, 2020 р., 11:03
Хочеш бути успішним, затребуваним, треба постійно навчатися, зокрема це стосується вчителя. Адже світ розвивається шаленими темпами, а вчителю треба не тільки не відстати, а й бути обізнаним не тільки у своїй професійній царині, оскільки від цього залежить, чи повірить тобі учень, чи довіриться, чи захоче вчитися. Тому 19 лютого  відбувся семінар-тренінг учителів української мови та літератури Тульчинської ОТГ й району спільно з вчителями шкіл м.Могилева-Подільського. Сприяли проведенню семінару відділ освіти молоді та спорту Тульчинської ОТГ ( начальник Митрицан М.М.), відділ освіти, молоді і спорту Тульчинської РДА ( начальник Чепернатий С.В.), управління освіти  Могилів-Подільської міськради ( начальник Коновалов В.Ф.). Гостинно прийняла учасників семінару та створила відмінні умови Тульчинська ЗШ І-ІІІ ст.№1 ( директор Третяк І.Г.). Учні 10-Б класу ( вчитель Соловей Н.З.) привітали учителів виступом-представленням свого бачення імпресіонізму за новелою М.Коцюбинського «Інтермецо». Розпочали роботу з працею над інтерактивною газетою, приуроченою до Міжнародного дня рідної мови. Це досвід роботи вчителя початкових класів Дудник С.А. ( Тульчинська ЗШ І-ІІІ ст.№1). Така газета не просто стіннівка, тому що її творять самі учні, виконуючи певні завдання та пишучи зразу ж на уроці невеликі тези. Пізнавальним, оригінальним, креативним став майстер-клас вчителя Волобуєвої О.А. ( м. Могилів-Подільський), яка презентувала власний досвід роботи вчителя-словесника у підготовці учнів до складання ЗНО: флеш-карти, хмарки слів, алгоритми визначення того чи іншого поняття, прийоми з ейдетики, мнемотехніки тощо. Методист управління освіти Могилів-Подільської міськради Кізлевич О.В.представила свої напрацювання, що допомагають учням осилити власне висловлювання на ЗНО. Погодьтеся, частині школярів важко написати твір, оскільки мало читають, віддають перевагу комп’ютерним технологіям. А висловлювання треба ж творити. Тому творчу лабораторію написання твору розкрила Оксана Віталіївна та презентувала мініпосібник з основними порадами, прийомами, як же зацікавити учня писати та як навчити висловлювати думки правильно. Кордонська А.В. ( м. Могилів-Подільський) запропонувала на розгляд учителям свої методи, прийоми з теми «Ефективні форми та методи підготовки до ЗНО з української літератури в умовах електронного освітнього середовища», досить змістовний, насичений, доступний матеріал: створення буктрейлерів, сторінки письменника у соцмережах, кроссенсів, використання QR-код тощо. Усе залежить від бажання  педагога, його творчої ініціативи, форм і методів роботи, а результат – успішна реалізація учнів у житті! У цьому ще раз переконалися учасники семінару. Гості відвідали оновлений музей-квартиру М.Леонтовича, де завдяки науковим працівникам музею ( Лукашенко С.І., Луценко Г.В.) та ансамблю вихованок Кобцевої Г.Ю. відтворено атмосферу музики та творчості М.Леонтовича. Незабутньою стала екскурсія краєзнавця Вігуржинського В.О. про події 200-літньої давнини – життя С.Потоцького та історія м.Тульчина.
20 Лютого, 2020 р., 08:09
Шановні земляки, дорогі друзі!
19 Лютого, 2020 р., 11:53
Управління соціального захисту населення райдержадміністрації  повідомляє, що за інформацією   Управління Держпраці у Вінницькій області    у 2019 році на підприємствах області під  час виконання трудових обов’язків травмувалося 202 особи (у 2018 році - 216), що складає 5,21 % від загальної кількості травмованих в Україні (3876), в тому числі зі смертельним наслідком – 20 осіб (в 2018 році - 9) або 4,74 % від смертельно травмованих в Україні (422). За січень 2020 року на підприємствах області сталося 11 (у січні 2019 року - 20) нещасних випадків, в тому числі 1(у січні 2019 року - 3) зі смертельним наслідком.
19 Лютого, 2020 р., 11:45
Управління соціального захисту населення райдержадміністрації інформує, що з 14 лютого 2020 року набув чинності Порядок затвердження програм навчання та інструктажів з питань пожежної безпеки, організації та контролю за їх виконанням (далі – Порядок), затверджений наказом Міністерства внутрішніх справ України від 05.12.2019 р. № 1021.
19 Лютого, 2020 р., 10:22
Міністерство соціальної політики України разом з Громадською організацією