Щорічний Регіональний конкурс «Бізнес-еліта Поділля»

Відповідно до Стратегії розвитку малого та середнього підприємництва Вінницької області на період до 2020 року, затвердженої рішенням 27 сесії обласної Ради 7 скликання від 20 грудня 2017 року № 576, з метою відзначення важливої  ролі  малого і середнього бізнесу в соціально-економічному розвитку області та популяризації досягнень підприємницької діяльності буде проходити щорічний Регіональний конкурс «Бізнес-еліта Поділля» у номінаціях: «Вершина лідерства», «Компанія-лідер», «Надійність», «Якість», «Стабільність», «Довіра»,  «Наша марка». Бажаючі взяти участь у конкурсі мають заповнити та надіслати подання учасника до Вінницької обласної громадської організації «Регіональний центр  підприємництва»  у термін до  01 червня 2018 року  за формою, що додається.

Урочисте нагородження лауреатів щорічного Регіонального конкурсу «Бізнес-еліта Поділля» у Вінницькій обласній  філармонії ім. М. Леонтовича  у жовтні 2018 року.