Спеціаліст бюджетного відділу фінансового управління Тульчинської районної державної адміністрації

Інформація про конкурс оприлюднена на сайті Національного агентства України з питань державної служби за посиланням:

Фінансове управління Тульчинської районної державної адміністрації повідомляє, що за результатами конкурсу на зайняття вакантної посади державної служби категорії «В» - спеціаліста бюджетного відділу фінансового управління Тульчинської райдержадміністрації, оголошеного наказом начальника фінансового управління Тульчинської районної державної адміністрації від 23 серпня 2019 р. № 9, переможцем визначений Лейбак Андрій Васильович.