Оголошення про установчі збори Громадської ради

Ініціативна група з підготовки та проведення установчих зборів з обрання членів Громадської ради при Тульчинській райдержадміністрації повідомляє, що установчі збори з обрання членів Громадської ради при Тульчинській райдержадміністрації відбудуться 8 лютого 2017 року о 15.00 в конференц-залі адміністративного будинку районної ради та райдержадміністрації (м. Тульчин, вул. Миколи Леонтовича, 1, поверх 3).

Порядок денний зборів наступний:

1. Звіт про діяльність Громадської ради при райдержадміністрації за 2015 – 2016 роки.
  2. Інформація ініціативної групи про підготовку до установчих зборів з обрання членів Громадської ради при райдержадміністрації.
  3. Про обрання робочих органів установчих зборів з обрання членів Громадської ради при райдержадміністрації.
  4. Про обрання членів Громадської ради при райдержадміністрації на 2017 – 2018 роки.
  5. Про обрання голови Громадської ради при райдержадміністрації.
  6. Про обрання заступника голови Громадської ради при райдержадміністрації.
  7. Про внесення пропозицій щодо формування плану роботи Громадської ради при райдержадміністрації на 2017 рік.
  8. Різне.

На установчі збори запрошуються уповноважені представники інститутів громадянського суспільства району, які до 25 січня 2017 року письмово засвідчили своє бажання працювати в рамках цього консультативно-дорадчого органу при виконавчій владі (конт.тел. 2-35-94).