Державний соціальний інспектор відділу державних соціальних інспекторів та контролю за правильністю призначення і виплатою пенсій управління соціального захисту населення Тульчинської районної держав

Оголошення

Наказом начальника  управління соціального захисту населення Тульчинської районної державної адміністрації від 01.10.2018 р. № 65 оголошено конкурс на заміщення вакантної посади державної служби категорії «В» - державного соціального інспектора відділу державних соціальних інспекторів та контролю за правильністю призначення і виплатою пенсій управління соціального захисту населення  Тульчинської районної державної адміністрації Вінницької області.

Умови конкурсу

Наказ

Інформація про конкурс оприлюднена на сайті Національного агентства України з питань державної служби за посиланням: