Фінансове управління районнної державної адміністрації оголошує конкурс на зайняття вакантної посади державної служби категорії "Б" – заступника начальника – начальника бюджетного відділу фінансового

Наказ

Умови конкурсу

Інформація про конкурс оприлюднена на сайті Національного агентства України з питань державної служби за посиланням:

РЕЗУЛЬТАТ:

Фінансове управління Тульчинської районної державної адміністрації  повідомляє, що за результатами конкурсу на зайняття вакантної посади державної служби категорії «Б» - заступника начальника – начальника  бюджетного  відділу фінансового управління  Тульчинської райдержадміністрації, оголошеного наказом начальника фінансового управління Тульчинської районної державної адміністрації від 28 листопада 2018 р. № 13, переможцем визначено Катрич Галину Дмитрівну.