Спеціаліст сектору прийому громадян відділу житлових субсидій управління соціального захисту населення Тульчинської районної державної адміністрації Вінницької області

Оголошення

Наказом начальника  управління соціального захисту населення Тульчинської районної державної адміністрації від 01.10.2018 р. № 67 оголошено конкурс на заміщення вакантної посади державної служби категорії «В» - спеціаліста сектору прийому громадян відділу житлових субсидій управління соціального захисту населення  Тульчинської районної державної адміністрації Вінницької області.

Умови конкурсу

Наказ

Інформація про конкурс оприлюднена на сайті Національного агентства України з питань державної служби за посиланням: