Тульчинська районна державна адміністрація оголошує конкурс на заміщення вакантної посади категорії «Б» - начальника відділу містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства та інфрастру

ОГОЛОШЕННЯ

Наказом керівника апарату Тульчинської районної державної адміністрації від 12 вересня 2018 р. № 9 н-аг оголошено конкурс на заміщення вакантної посади категорії «Б» - начальника відділу містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства та інфраструктури Тульчинської районної державної адміністрації Вінницької області

Умови конкурсу

Результат:

Тульчинська районна державна адміністрація повідомляє, що конкурс на зайняття вакантної посади державної служби категорії ,,Б” – начальника відділу містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства та інфраструктури Тульчинської районної державної адміністрації Вінницької області, оголошений наказом керівника апарату Тульчинської районної державної адміністрації від 12 вересня 2018 року № 9 н-аг – проведений.

За результатами проведеного конкурсу переможцем є Шевчук Микола Олексійович з результатом 17 балів. Другого за рейтингом не визначено, оскільки на конкурс було подано лише одну заяву.