ОГОЛОШЕННЯ

Наказом керівника апарату Тульчинської районної державної адміністрації від 12 вересня 2018 р. № 10 н-аг оголошено конкурс на заміщення вакантної посади категорії «В» - головного спеціаліста організаційного відділу апарату Тульчинської районної державної адміністрації Вінницької області

Умови конкурсу

Результат:

Тульчинська районна державна адміністрація повідомляє, що конкурс на зайняття вакантної посади державної служби категорії «В» - головного спеціаліста організаційного відділу апарату Тульчинської райдержадміністрації Вінницької області, оголошений наказом керівника апарату Тульчинської районної державної адміністрації від 12 вересня 2018 р. № 10 н-аг проведений.

За результатами проведеного конкурсу переможцем є Козоріз Олена Володимирівна з результатом 14,4 бала. Другим за рейтингом є Лаврова Юлія Сергіївна з результатом 12 балів.