Тульчинщина – це край хліборобів-трударів закоханих у пісню, це сучасний промислово-торговельний регіон, що прагне розвитку, це осередок творчої інтелігенції, відомої далеко за межами району, це священна земля наших далеких предків-слов’ян.

Тульчинська РДА оголошує конкурс на зайняття вакантної посади державної служби категорії "В" – спеціаліста з питань мобілізаційної роботи

Тульчинська районна державна адміністрація повідомляє, що наказом керівника апарату райдержадміністрації від 29.11.2018 року № 13 н-аг оголошено конкурс на зайняття вакантної посади державної служби категорії ,,В” – спеціаліста з питань мобілізаційної роботи апарату Тульчинської районної державної адміністрації Вінницької області.

НАКАЗ

Умови конкурсу за посиланням

Інформацію про конкурс можна переглянути за посиланням

https://portal.nads.gov.ua/view_doc.html?mode=one_vacancy_view_vm&vac_id=6629257403057910004

 

Тульчинська районна державна адміністрація повідомляє, що конкурс на зайняття вакантної посади державної служби категорії ,,В” – спеціаліста з питань мобілізаційної роботи апарату Тульчинської районної державної адміністрації Вінницької області, оголошений наказом керівника апарату Тульчинської районної державної адміністрації від 29 листопада 2018 року № 13 н-аг – завершено.

Переможцем конкурсу визнано Дерев’ягу Віту Миколаївну з результатом 9,6 балів. Другого кандидата за результатами конкурсу не визначено, оскільки на конкурс було подано лише одну заяву.