Тульчинщина – це край хліборобів-трударів закоханих у пісню, це сучасний промислово-торговельний регіон, що прагне розвитку, це осередок творчої інтелігенції, відомої далеко за межами району, це священна земля наших далеких предків-слов’ян.

Відділ освіти молоді і спорту РДА оголошує конкурс на зайняття вакантної посади державної служби категорії "В" – головного спеціаліста відділу освіти, молоді і спорту Тульчинської РДА

Відділом освіти молоді і спорту Тульчинської районної державної адміністрації  відповідно до наказу №  189  від 23.10.2018 року конкурс на  зайняття вакантної посади державної служби категорії "В" – головного спеціаліста відділу освіти, молоді і спорту Тульчинської районної державної адміністрації Вінницької області.

умови 

Інформацію про конкурс можна переглянути за посиланням

https://portal.nads.gov.ua/view_doc.html?mode=one_vacancy_view_vm&vac_id=6615511682637371992

Відділ освіти молоді і спорту Тульчинської районної державної адміністрації повідомляє, що конкурс на  зайняття вакантної посади державної служби категорії "В" – головного спеціаліста відділу освіти, молоді і спорту Тульчинської районної державної адміністрації Вінницької області – завершений. За результатами конкурсу його переможцем є Мойсенко Олеся Михайлівна із результатом 11 балів. Другого за рейтингом не визначено у зв’язку з відсутністю кандидатів.