ТУЛЬЧИНСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
Вінницька область
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Керівництво райдержадміністрації

ГАВРИЛЮК ОЛЕКСАНДР АНАТОЛІЙОВИЧ

голова Тульчинської районної державної адміністрації

Телефон приймальні 2-12-05, 2-14-63

Народився 27 травня 1976 року в с.Городківка, Крижопільського району, Вінницької області.

Освіта повна вища. У 1999 році закінчив Вінницький державний сільського господарський інститут за спеціальністю «Зооінженерія» та здобув кваліфікацію зооінженера. У 2011 році закінчив Одеський регіональний інститут державного управління НАДУ при Президентові України за спеціальністю «Державне управління» та здобув кваліфікацію магістра державного управління.

З березня 1999 року по лютий 2000 року працював на посаді головного зоотехніка КСП агрофірма «Колос».

З лютого 2000 року по липень 2003 року працював на посаді головного зоотехніка СТОВ «Городківське».

З серпня 2003 року по лютий 2005 року працював на посаді головного зоотехніка ДП «Агрофірма «Городківське».

З березня 2005 року по березень 2006 року працював на посаді головного зоотехніка філія «Городківське» ЗАТ ПК «Поділля».

З квітня 2006 року по листопад 2019 року працював на посаді Городківський сільський голова.

З березня 2019 року по листопад  2019 року працював на посаді зоотехніка ФГ «СТЕП» м. Жашків.

З квітня 2020 року по лютий 2021 року працював на посаді голови Піщанської районної державної адміністрації.

з 09.02.2021 року - голова Тульчинської районної державної адміністрації.

Одружений, має доньку.

МУРГА МИХАЙЛО АНАТОЛІЙОВИЧ

заступник голови Тульчинської районної державної адміністрації

 

Телефон 2-11-45,2-14-63

 

Народився 12 березня 1986 року в м. Вінниця.

Освіта – базова вища. У 2017 році закінчив Вінницький національний  аграрний університет, за спеціальністю «Екологія, охорона навколишнього середовища та збалансоване природокористування» та здобув кваліфікацію «Організатор природокористування». У 2020 році закінчив Вінницький торгово-економічний інститут, за спеціальністю «Право» та здобув кваліфікацію «Комерційне право».

З травня 2020 року по жовтень 2020 року працював помічником директора фірми «Регіон» ТОВ.

З жовтня 2020 року по 9 березня 2021 року працював на посаді першого заступника голови Чечельницької  районної  державної адміністрації.

З 10 березня 2021 року – заступник голови Тульчинської районної державної адміністрації.

Одружений, має доньку.

СКАЛІЙ ВОЛОДИМИР ВАСИЛЬОВИЧ

 

заступник голови Тульчинської районної державної адміністрації

 

Телефон 2-14-63

Народився 20 жовтня 1984 року в с. Джугастра, Крижопільського району, Вінницької області.

Освіта – повна вища. У 2006 році закінчив Вінницький державний педагогічний університет імені Михайла Коцюбинського, за спеціальністю «Педагогіка і методика середньої освіти, трудове навчання» та здобув кваліфікацію «Вчитель трудового навчання та основ інформаційних технологій». У 2019 році закінчив Одеський регіональний інститут державного управління Національної академії державного управління при Президентові України, за спеціальністю «Публічне управління та адміністрування» та здобув кваліфікацію «Магістр».

З 17 серпня 2001 року по 30 серпня 2001 року працював майстром виробничого навчання Крижопільське ПТУ.

З 16 серпня 2006 року по 30 жовтня 2006 року працював на посаді провідного спеціаліста Крижопільського - Піщанського ОРВК.

З 30 жовтня 2006 року по 3 вересня 2008 року працював на посаді головного спеціаліста Крижопільського - Піщанського ОРВК . 

З 4 вересня 2008 року по 1 вересня 2014 року працював на посаді майстра виробничого навчання ДНЗ «Крижопільський ПБЛ».

З 1 вересня 2014 року по 4 листопада 2015 року працював на посаді викладача ДНЗ «Крижопільський ПБЛ».

З 5 листопада 2015 року по 6 березня 2020 року працював на посаді заступника Крижопільського селищного голови з питань діяльності виконавчих органів.

З 10 березня 2020 року по 31 березня 2021 року працював на посаді голови Крижопільської райдержадміністрації.

З 1 квітня 2021 року – заступник голови Тульчинської районної державної адміністрації.

Одружений, має три сина.

ЧЕПЕРНАТИЙ СЕРГІЙ ВОЛОДИМИРОВИЧ

заступник голови Тульчинської районної державної адміністрації

Телефон приймальні 2-12-05, 2-14-63

Народився 15 травня 1973 року в м. Красноярськ.

Освіта повна вища. У 1995 році закінчив Вінницький державний педагогічний інститут за спеціальністю «Фізика» та здобув кваліфікацію учителя фізики, інформатики та обчислювальної техніки.

З вересня 1995 року по серпень 1999 року працював вчителем фізики і математики Суворівської ЗОШ І-ІІІ ступенів.

З липня 2003 року по березень 2011 року працював приватним підприємцем.

З березня 2011 року по березень 2013 року працював на посаді начальника відділу у справах сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації.

З квітня 2013 року по жовтень 2014 року працював на посаді завідувача сектору з питань фізичної культури та спорту райдержадміністрації.

З жовтня 2014 року по січень 2018 року працював на посаді завідувача сектору молоді та спорту райдержадміністрації.

З січня 2018 року по травень  2019 року працював на посаді заступника начальника відділу освіти, молоді і спорту райдержадміністрації.

З травня 2019 року по березень 2020 року працював на посаді начальника відділу освіти, молоді і спорту райдержадміністрації.

З березня 2020 року по лютий 2021 року працював на посаді начальника відділу освіти райдержадміністрації.

З лютого 2021 року по травень 2021 року працював на посаді начальника відділу гуманітарного розвитку управління правового забезпечення та взаємодії з органами місцевого самоврядування апарату райдержадміністрації.

З 25.05.2021 року – заступник голови Тульчинської районної державної адміністрації.      

Одружений, має доньку та сина.

 

НАЙДА ТЕТЯНА МИКОЛАЇВНА

керівник апарату Тульчинської районної державної адміністрації
 
Телефон приймальні 2-14-63, 2-13-35
 
Народилася 2 червня 1979 року в с.Копіївка Тульчинського району Вінницької області.
Освіта – повна вища, закінчила у 2001 році Вінницький державний педагогічний університет ім. Михайла Коцюбинського за спеціальністю ,,Історія”.
Позапартійна.
 
Виконувана робота з початку трудової діяльності:
09.1996 р. – 06.2001 р.
студентка Вінницького державного педагогічного університету
10.2001 р. – 04.2002 р.
головний спеціаліст відділу організаційної і кадрової роботи апарату Тульчинської райдержадміністрації
04.2002 р. – 01.2004 р.
головний спеціаліст з питань контролю загального відділу апарату Тульчинської райдержадміністрації
01.2004 р. – 02.2006 р.
начальник відділу контролю апарату Тульчинської райдержадміністрації
07.2007 р. – 07.2009 р.
завідувач сектору контролю апарату Тульчинської райдержадміністрації
07.2009 р. – 02.2015 р.
начальник загального відділу апарату Тульчинської райдержадміністрації
02.2015 р. – по даний час
керівник апарату райдержадміністрації
Заміжня, має сина та доньку.

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь