Тульчинщина – це край хліборобів-трударів закоханих у пісню, це сучасний промислово-торговельний регіон, що прагне розвитку, це осередок творчої інтелігенції, відомої далеко за межами району, це священна земля наших далеких предків-слов’ян.

План заходів

Затверджую
Голова районної
державної адміністрації
Галина Роспутна
 “30” травня 2014 р.

 

П Л А Н
заходів з проведення в Тульчинському районі обговорення змін до Конституції України щодо децентралізації державної влади
1. Провести засідання «круглого столу» з питань обговорення змін до Конституції України щодо децентралізації державної влади.
Червень 2014 р.
Організаційний комітет
2. Організувати виступи керівників державних установ і організацій, органів місцевого самоврядування з роз’ясненням положень змін до Конституції України щодо децентралізації державної влади.
Червень – вересень 2014 р.
Організаційний комітет
3. Забезпечити створення на офіційному сайті райдержадміністрації окремого розділу з питань проведення обговорення змін до Конституції України щодо децентралізації державної влади, на якому постійно розміщувати тематичну інформацію.
Червень 2014 р.
Сектор з питань внутрішньої політики, зв’язків із ЗМІ та громадськістю апарату райдержадміністрації
4. Організувати проведення публічних дискусій, бесід, консультацій, розміщення у бібліотеках та державних установах інформаційних стендів (куточків) з порівняльним аналізом статей діючої Конституції України та статей проекту змін до Конституції України щодо децентралізації державної влади.
Червень – вересень 2014 р.
Організаційний комітет, виконкоми місцевих рад
5. Організувати опрацювання пропозицій, що надходитимуть під час проведення в районі обговорення змін до Конституції України щодо децентралізації державної влади.
Червень – вересень 2014 р.
Юридичний відділ апарату райдержадміністрації
6. Забезпечити висвітлення в місцевих ЗМІ ходу обговорення змін до Конституції України щодо децентралізації державної влади.
Червень – вересень 2014 р.
Редакції районних ЗМІ, сектор з питань внутрішньої політики, зв’язків із ЗМІ та громадськістю апарату райдержадміністрації

 

Начальник юридичного відділу
апарату райдержадміністрації            Володимир Глізнєцов