Тульчинщина – це край хліборобів-трударів закоханих у пісню, це сучасний промислово-торговельний регіон, що прагне розвитку, це осередок творчої інтелігенції, відомої далеко за межами району, це священна земля наших далеких предків-слов’ян.

  • Звіт голови райдержадміністрації на сесії районної ради

    22 березня 2017 року в м. Тульчині відбулася 12 сесія Тульчинської районної ради 7 скликання, яку провів голова районної ради Олексій Авраменко. В якості запрошених на пленарному засіданні були присутні депутати обласної ради Микола Яськов і Андрій Мельник, ке ....

  • Проведено засідання районної робочої групи

    23 березня 2017 року під головуванням першого заступника голови райдержадміністрації Віталія Побережника проведено засідання районної робочої групи з питань забезпечення контролю за додержанням законодавства про працю та реалізації державної політики у сфері ....

  • Вище професійне училище №41 м.Тульчина − «Лідер професійно-технічної освіти України»

    За підтримки Міністерства освіти і науки України, Національної академії педагогічних наук України 16-18 березня у Київському Палаці дітей та юнацтва відбулася Восьма Міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти» та П’ята Міжнародна виставка ос ....

Електронні консультації з громадськістю

Іформаційне повідомлення про проведення електронних консультацій з громадськістю в серпні - вересні 2015 року
 
В поточному році триває широке громадське обговорення проекту адміністративно-територіальних змін у межах Вінницької області. У зв’язку з цим, Тульчинська районна державна адміністрація оголошує початок електронних консультацій з громадськістю з метою обговорення Перспективного плану об’єднання територіальних громад Вінницької області (http://www.vinrada.gov.ua/perspektivnij-plan.htm ).
 Зацікавленою стороною, в даному випадку, є всі територіальні громади району, місцеві громадсько-партійні формування, трудові колективи підприємств, установ і організацій Тульчинщини.
Метою консультацій є залучення громадськості до обговорення Перспективного плану об’єднання територіальних громад Вінницької області, в т.ч. Тульчинського району. Консультації триватимуть у період з 20 серпня по 15 вересня 2015 року. Всі пропозиції та зауваження надсилати на електронну адресу Тульчинської райдержадміністрації (tul@tulchin-rda.gov.ua) з приміткою: «Консультації з громадськістю». Телефон для довідок – 2-35-94. Відповідальна посадова особа – Хмелевський Юрій Миколайович (завідувач сектору з питань внутрішньої політики, зв’язків із ЗМІ та громадськістю апарату райдержадміністрації).
Про результати консультацій буде повідомлено після 15 вересня 2015 року на офіційному сайті Тульчинської адміністрації в рубриці «Консультації з громадськістю».