І тур конкурсу на звання ,,Кращий державний службовець”

Дата: 02.03.2016 09:24

На виконання Постанови Кабінету Міністрів України від 19.09.2007 року № 1152 щодо проведення щорічного Всеукраїнського конкурсу ,,Кращий державний службовець” та наказу Національного агенства України з питань Державної служби від 15.02.2012 року № 29 в Тульчинському районі в березні-квітні 2016 року проводиться І тур конкурсу на звання ,,Кращий державний службовець”.
Конкурс проводиться серед державних службовців державних органів відповідно до їх організаційно-правового статусу в номінаціях:
- ,,Кращий керівник” (у конкурсі беруть участь керівники структурних підрозділів: управлінь, відділів, секторів);
- ,,Кращий спеціаліст” ( у конкурсі беруть участь провідні спеціалісти, спеціалісти І та ІІ категорій, головні спеціалісти усіх структурних підрозділів).
У конкурсі можуть брати участь державні службовці, які займають посади У-УІІ категорій і мають стаж роботи:
- для номінації ,,Кращий керівник” – загальний стаж державної служби не менш як 5 років, з них на керівних посадах не менш як 2 роки;
- для номінації ,,Кращий спеціаліст” – загальний стаж державної служби не менш як 2 роки.
Бажаючи брати участь у конкурсі мають подати необхідні документи до юридичного відділу апарату райдержадміністрації до 19 березня 2016 року.
За довідками звертатись за адресою: м.Тульчин вул.Леніна,1, кімната 208.
Телефони для довідок: 2-35-34, 2-11-45