1 Жовтня - день добра та поваги

Дата: 03.10.2014 15:57

Другий місяць осені починається з особливої дати 1 жовтня, у всьому світі відзначається міжнародний день людей похилого віку.

Турбота про цих людей займає центральне місце в діяльності управління Пенсійного фонду України у Тульчинському районі. Для кожного спеціаліста найважливіше, щоб люди поважного віку , які звертаються до управління за консультаціями , отримали кваліфіковану відповідь, чуйне ставлення до їх життєвих проблем і насамперед залишились вдоволені результатами і рівнем обслуговування.

Наш колектив кожного року долучається до цієї дати відвідуючи людей, які з ті тієї чи іншої причини опинились в Тиманівському відділені постійного проживання територіального центру соціального обслуговування.

Завжди спілкуючись з керівництвом санаторію ми розпитуємо про потреби людей. Купували шкарпетки, білизну, мікрохвильову піч а цього року вирішили подарувати мобільний телефон. Ми віримо що дзвінок від рідних зіграє серце цих людей.

Профспілковий комітет управління Пенсійного фонду у Тульчинському районі