11 вересня – День працівників нафтової, газової та нафтопереробної промисловості

Дата: 09.09.2016 09:08

Шановні друзі!

Від імені районної державної адміністрації, районної ради прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята.

За останні роки на Тульчинщині значно зросла кількість осель та установ, у яких блакитний газовий вогник робить життя людей більш цивілізованим і приємним. Водночас необхідно підтримувати безумовну безпеку експлуатації газових мереж в районі та працювати над доступністю природного газу для споживачів з точки зору його вартості в сучасних економічних умовах. Ваш високий професіоналізм допоможе району виконати непрості завдання щодо економії споживання енергоносіїв, запровадження сучасного обладнання і енергозберігаючих технологій.

З нагоди професійного свята бажаємо працівникам нафтової, газової та нафтопереробної промисловості району міцного здоров’я, земного щастя, родинного тепла, трудових здобутків і благополуччя.

голова районної державної адміністрації Микола Підболячний

голова районної ради Олексій Авраменко