14 грудня – День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС

Дата: 14.12.2015 10:36

Шановні учасники ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС!
Від імені районної державної адміністрації та районної ради прийміть сердечні вітання з нагоди відзначення в державі Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, а також 29-ї річниці завершення спорудження захисного саркофага над зруйнованим четвертим енергоблоком.
За роки, що минули, ми всі пройшли складний шлях усвідомлення і переосмислення того величезного комплексу проблем, який пов’язаний з використанням мирного атому. Незмінним залишається лише одне – найглибша повага і вдячність людям, які закрили собою світ від атомного лиха. Низький уклін усім тим, хто ліквідовував наслідки аварії на Чорнобильській АЕС та будував об’єкт «Укриття». Пам’ять про померлих, допомога ліквідаторам та їх сім’ям – головне завдання для державних органів виконавчої влади і місцевого самоврядування.
Зичимо усім вам, шановні учасники ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, міцного здоров’я, щастя і добробуту, родинного тепла і мирного неба над нашою Батьківщиною!
Голова районної Голова районної
державної адміністрації ради