15 вересня – День працівника лісу

Дата: 12.09.2013 16:17

Шановні працівники лісового господарства!

Від імені районної ради, районної державної адміністрації сердечно вітаємо вас з професійним святом – Днем працівника лісу!
У непростих умовах сьогодення вам доводиться працювати, але невичерпний оптимізм, традиційна послідовність та творчий підхід, любов до природи, високий професіоналізм дозволяють керівництву галузі знаходити вірні шляхи підвищення ефективності виробництва, забезпечення району паливом і сировиною з одночасною підтримкою і розвитком лісового масиву району. Переконані, що і надалі ви зберігатимете високі показники серед провідних галузей господарського комплексу Тульчинщини і дбайливо охоронятимете та примножуватимете зелену красу рідного краю.
З нагоди професійного свята щиро бажаємо вам міцного здоров’я, злагоди і добробуту сонця і тепла від природи, нових трудових звершень!

Голова райдержадміністрації Голова районної ради

Анатолій Бузік Олексій Авраменко