Нарада в райдержадміністрації: реформування та перспективи медичної галузі

Дата: 21.10.2019 12:01

21 жовтня 2019 року відбулась апаратна нарада, яку провів голова райдержадміністрації Віталій Чуба. Нарада проведена за участю заступника голови районної ради Надії Григорьєвої, першого заступника голови райдержадміністрації Олега Боровського, керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, інших державних установ і організацій, районних ЗМІ.

Про роботу Тульчинської центральної районної лікарні та реформування галузі охорони здоров’я району доповідав головний лікар центральної районної лікарні Віталій Лисиця.

Про безоплатний гарантований державою пакет медичних послуг на первинній ланці інформував головний лікар КП «Тульчинський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» Віталій Нечипорук.

Про перспективи та реалізацію медичної реформи в Тульчинській районній стоматологічній поліклініці доповідала головний лікар цього закладу Людмила Баскевич.

Голова райдержадміністрації зауважив: «Ми повинні створити всі умови для якісного, успішного медичного обслуговування населення, разом з органами місцевого самоврядування забезпечити необхідне фінансування закладів медичної галузі в районі».

За підсумками наради безпосередні виконавці отримають відповідні доручення, виконання яких контролюватимуть голова та його перший заступник.