Прибирання та приведенні у належний санітарний стан території навколо адмінбудівлі

Дата: 07.11.2019 11:24
Кількість переглядів: 326

6 листопада  працівники райдержадміністрації та районної  ради  під керівництвом першого заступника голови айдержадміністрації Олега Боровського  вз'яли участь у прибиранні та приведенні у належний санітарний стан території навколо адмінбудівлі. Таким чином, з метою забезпечення чистоти і порядку держслужбовці  прибирали газони, впорядковували квітники та здійснили посадку осінніх квітів, приводили у належний стан автостоянку.

Отож, закликаємо не бути байдужими та залучатися до акції з благоустрою, адже  лише  спільними зусиллями громадськості, мешканців кожного будинку, та кожного працівника ми можемо  зробити наш район ще чистішим, охайнішим, красивішим.