Презентація Тульчинського районного військового комісаріату.

Дата: 15.11.2019 14:30

14.11.2019 року в приміщенні Тульчинської районної філії Вінницького обласного центру зайнятості відбулася презентація Тульчинського районного військового комісаріату.

В семінарі взяли участь безробітні чоловіки, які перебувають на обліку в Тульчинському районному центрі зайнятості.

Захід провів Олег Дорошенко – лейтенант, старший офіцер відділу комплектування Тульчинського військового комісаріату.

Представник військового комісаріату ознайомив присутніх зі станом воєнного конфлікту на сході нашої Батьківщини. Детально розповів про умови проходження служби в ЗСУ та наголосив, що для такої справи потрібні не лише знання, але й найкращі якості справжнього переможця : мужність, відвага, цілеспрямованість та здатність не спинятись перед найскладнішими перешкодами.

В ході заходу три особи заповнили лист – бесіди, де залишили свої контактні дані для подальшої співпраці.