16 листопада – День працівників радіо, телебачення та зв’язку

Дата: 16.11.2019 09:58

Шановні працівники радіо, телебачення та зв’язку Тульчинщини!

Від імені районної державної адміністрації, районної ради щиро вітаємо вас з професійним святом – Днем працівників радіо, телебачення та зв’язку.

Сучасний світ неможливо уявити без комп’ютерного, телефонного та поштового зв’язку, щоденної кореспонденції, теле-, радіомовлення. Оперативна інформація об’єднує людей, допомагає їм вирішувати складні життєві питання, попереджає про зовнішні та внутрішні загрози. Тому від вашого завзяття, професіоналізму, виваженості, гуманізму залежить на тільки якісне задоволення інформаційних потреб жителів району, а й значною мірою формування єдиної Української нації.

Нехай же усім вам надійними помічниками на шляху до утвердження демократії, законності, соціального розвитку і високої технічної забезпеченості нашого суспільства завжди будуть патріотизм і об’єктивність, організованість і професіоналізм, надійна матеріально-фінансова база. Міцного здоров’я вам, щастя, родинного тепла, благополуччя і успіхів у роботі, мирного неба над незалежною Україною!

голова районної державної адміністрації Віталій Чуба

заступник голови районної ради Надія Григорьєва