Інформаційний семінар для осіб, які попередженні про вивільнення.

Дата: 20.11.2019 15:26

20.11.2019 року спеціалісти Тульчинської районної філії Вінницького обласного центру зайнятості провели інформаційний семінар із загальних питань зайнятості для спеціалістів Тульчинської районної державної адміністрації.

В семінарі взяли участь спеціалісти державної служби, що попередженні про вивільнення.

Мета заходу: ознайомлення учасників із сучасним комплексом соціальних послуг, які надає служба зайнятості, перевагами легальної зайнятості, ризиками нелегальної зайнятості та нелегальної трудової міграції, гендерними аспектами на ринку праці

Заступник директора – начальник відділу надання соціальних послуг Тульчинської районної філії Вінницького ОЦЗ Забуранний І.М. ознайомив з основними послугами державної служби зайнятості та сучасними підходами щодо їх отримання, з електронними сервісами державної служби зайнятості та мобільними додатками на системі Android, з перевагами легальної зайнятості, із станом регіонального ринку праці.

В ході заходу присутні заповнили профільну анкету кандидата.