«За Україну, за її волю!»

Дата: 21.11.2019 15:24

21 листопада 2019 року в м. Тульчині відбулися районні заходи з нагоди Дня Гідності та Свободи. Перший заступник голови райдержадміністрації Олег Боровський, заступник голови районної ради Надія Григорьєва, Тульчинський міський голова Валерій Весняний у колоні державних службовців, депутатів та посадовців місцевого самоврядування, громадських активістів, учнівської молоді поклали квіти до Стели пам’яті Героїв Небесної Сотні та загиблих вінничан – учасників АТО (ООС).

Згодом на площі Леонтовича перед районним Будинком культури вишикувалися представники трудових колективів міста, громадських об’єднань, депутати місцевих рад, державні службовці, учнівська і студентська молодь, широка громадськість міста. В рамках проведення тематичної мистецької програми «За Україну, за її волю!» урочисто пролунав Державний Гімн України. Художні номери різних виконавців нагадали присутнім історичні події шестирічної давнини, закликали до єдності та патріотизму.