Кущова нарада щодо діяльності служб у справах дітей

Дата: 22.11.2019 10:33

21 листопада, в приміщенні Тульчинської районної державної адміністрації, начальником служби у справах дітей Вінницької обласної державної адміністрації Т.С. Дорош спільно з фахівцями служби у справах дітей Вінницької облдержадміністрації, було проведено кущову-супервізійну нараду з очільниками служб у справах дітей Тульчинської, Крижопільської, Ямпільської, Піщанської, Чечельницької, Гайсинської, Немирівської, Тростянецької, Томашпільської, Бершадської, Теплицької  районних державних адміністрації та Ладижинської міської ради.

В ході наради було обговорено цілу низку питань, що стосуються пріоритетних напрямків діяльності служб, зокрема щодо координації службами у справах дітей заходів щодо захисту дітей від насильства, жорстокого поводження з ними або загрози його вчинення, щодо повноважень органів опіки та піклування, служб у справах дітей у сфері запобігання та протидії домашньому насильству, про забезпечення влаштування дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування в сім’ї громадян, про взаємодію служб у справах дітей та центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді у процесі встановлення опіки, піклування, створення та забезпечення діяльності прийомних сімей та дитячих будинків сімейного типу, про необхідність передачі повноважень до новостворених ОТГ в умовах реформи децентралізації.

Оскільки нарада була проведена у формі конструктивного діалогу, кожен присутній начальник служби у справах дітей райдержадміністрації мав змогу охарактеризувати наявний стан справ по своєму районі, а також обговорити характерні для всіх районів проблеми.