Чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини

Дата: 22.11.2019 15:20

22.11.2019 року, відбулось чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини при районній державній адміністрації. На розгляд дорадчого органу було винесено  низку життєво важливих та відповідальних питань що стосуються захисту прав та інтересів дітей району зокрема: щодо доцільності призначення опікуна над малолітніми  дітьми, щодо  надання висновку до суду щодо доцільності позбавлення батьківських прав, щодо надання дозволу неповнолітньому на вчинення правочинів щодо підписання договору зі згоди батьків, щодо надання висновку до суду щодо доцільності позбавлення батьківських прав батьків, про затвердження індивідуальних планів соціального захисту дитини, яка опинилася в складних життєвих обставинах, дитини-сироти та дитини, позбавленої батьківського піклування, щодо доцільності здійснення соціального супроводу сім’ї, яка перебуває в складних життєвих  обставинах.

За результатами підготовлених службою  у справах дітей райдержадміністрації  висновків, заслухавши окремі думки та пояснення учасників засідання, комісією були прийняті відповідні рішення, які передані за компетенцією на виконання.