В Тульчині відбулася нарада-семінар за участю представників Головного управління Держпродспоживслужби у Вінницькій області

Дата: 28.11.2019 16:09

28 листопада 2019 року в конференц-залі Тульчинської  районної державної адміністрації відбулася  нарада –семінар з питань  роботи та обслуговування населення району Головним управлінням Держпродспоживслужби у Вінницькій області.

Проведення заходу було організовано спеціалістами Головного управління Держпродспоживслужби у Вінницькій області під керівництвом начальника Григорія Сидорука та представником  Головного управління Держпродспоживслужби у Тульчинському районі Юлією Щаблевською за участю заступника голови районної ради Надії Григорьєвої, представників органів виконавчої влади, місцевого самоврядування, об’єднаних територіальних громад району, які відповідають за організацію харчування в закладах освіти району.

В ході роботи семінару начальник Головного управління  Держпродспоживслужби  у Вінницькій області Григорій Сидорук окреслив основні вимоги щодо посилення контролю  якості   та безпеки харчових продуктів в  закладах освіти, а також в закладах громадського харчування, зосередив увагу на основних видах порушень вимог санітарного законодавства та шляхи їх вирішення. Учасниками наради також обговорювались  питання температурного режиму та санітарного стану закладів освіти, якості  питної води, захисту прав споживачів, роботи інспекції ціноутворення.