Проведена нарада в райдержадміністрації з питань архівної справи та цивільного захисту

Дата: 02.12.2019 14:53

2 грудня 2019 року відбулась апаратна нарада, яку провів перший заступник голови райдержадміністрації Олег Боровський. Нарада проведена за участю заступника голови районної ради Надії Григорьєвої, керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, інших державних установ і організацій, районних ЗМІ.

Про стан розвитку архівної справи в Тульчинському районі доповідала начальник архівного сектору райдержадміністрації Інна Мазур. Про підсумки проведення «Місячника цивільного захисту» доповідав начальник відділу цивільного захисту, оборонної роботи та взаємодії з правоохоронними органами райдержадміністрації Юрій Деркач.

На нараді розглядалися інші питання життєдіяльності району, зокрема, щодо формування районного бюджету на 2020 рік, проведення місцевих заходів з нагоди Дня волонтера, Дня Збройних сил України, Дня місцевого самоврядування.

За підсумками наради безпосередні виконавці отримали відповідні доручення, виконання яких контролюватиме керівництво райдержадміністрації.