На Василя у Василівці

Дата: 16.01.2020 12:31

14 січня 2020 року у с. Василівка (Заозерненська сільська рада) відбулось урочисте відкриття утепленого ФАПу, як підсумок реалізації проекту – переможця 16 обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад під назвою «Утеплення ФАПу с.Василівка».

Василівчан вітали заступник голови районної ради Надія Григорьєва, керівник апарату районної державної адміністрації, депутат районної ради Тетяна Найда, головний лікар Тульчинського районного Центру ПМСД Віталій Нечипорук, Заозерненський сільський голова Ірина Басараб, депутат районної ради, житель села Василівка Василь Марценюк та інші гості.

Фонд  конкурсу склав:

70 000 грн. – кошти обласного бюджету;

100 000 грн. – кошти партнерів проекту, а саме ВП «Птахофабрика Вінницький бройлер МХП»;

15 000 грн. – кошти громадської організації «Життя та розвиток громад»;

5 000 грн. –  Заозерненська сільська рада;

45 000 грн. – кошти районного бюджету;

300 000 грн. – кошти, отримані за соціальною угодою ВП  «Птахофабрика Вінницький бройлер МХП».

В результаті реалізації проекту частину приміщення ФАПу відремонтовано та адаптовано під квартиру для проживання сім ї медичного працівника, що працюватиме в населеному пункті.

ДОВІДКОВО:

Фельдшерсько-акушерський пункт  с.Василівка  входить до складу Білоусівської амбулаторії  загальної  практики сімейної медицини.

Очолює ФАП фельдшер Данилюк Віталій Васильович.

Населення складає 293 чол.. З них: діти до року – 3; діти до 14 років – 43; підлітки – 9; дорослі  всього – 241; дорослих працездатного віку – 112; одиноких та пристарілих -9; вагітних – 2.

Протягом  2019 року фельдшером ФАП с.Василівка  прийнято  795 чол. Здійснено 687 візитів за  викликами додому. Виконано 2290 ін’єкцій та перев’язок. В фельдшерсько-акушерському пункті  працює аптечний кіоск.

В 2019 році фельдшерсько-акушерський пункт отримав у подарунок  апарат для електрофорезу МІТ- 11  від депутата Верховної Ради України Лариси Білозір.

Фотоматеріал: Ірина Рябова