Позачергове засідання ТЕБ та НС

Дата: 20.01.2020 16:17

20 січня 2020 року першим заступником голови Тульчинської райдержадміністрації Олегом Боровським було проведено позачергове засідання районної комісії ТЕБ та НС.

На розгляд комісії було винесено два питання:

1. Про призупинення навчального процесу в Білоусівській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів та введення карантинних обмежень.
  2. Про аварію системи тепло забезпечення в Зарічненській загальноосвітній школі І-ІІ ступенів.

За результатами доповідей фахівців, з урахуванням обговорення та з метою протидії поширення вірусу грипу та ГРВІ серед населення, попередження значних  епідеміологічних показників комісія вирішила:

1. Призупинити навчальний процес в Білоусівській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів терміном на 10 календарних днів з 21 січня по 30 січня;
  2. Призупинити навчальний процес в Зарічненській загальноосвітній школі І-ІІ ступенів до відновлення подачі теплопостачання та встановлення допустимого температурного режиму. Терміново провести ремонтні роботи

На завершення першим заступником голови Тульчинської райдержадміністрації Олегом Боровським було дано доручення проведення щоденного моніторингу відвідуваності учнів навчальних закладів району для контролю ситуації з можливим поширенням вірусних інфекцій на території району.