Начальник відділу освіти, молоді і спорту Тульчинської районної державної адміністрації Вінницької області

Дата: 03.04.2019 06:27

Тульчинська районна державна адміністрація повідомляє, що розпорядженням голови райдержадміністрації від 02.04.2019 року № 108 оголошено конкурс на зайняття вакантної посади державної служби категорії ,,Б” – начальника відділу освіти, молоді і спорту Тульчинської районної державної адміністрації Вінницької області.

Умови конкурсу за посиланням

Інформацію про конкурс можна переглянути за посиланням

Тульчинська районна державна адміністрація повідомляє, що конкурс на зайняття вакантної посади державної служби категорії ,,Б” – начальника відділу освіти, молоді і спорту Тульчинської районної державної адміністрації Вінницької області оголошений розпорядженням голови райдержадміністрації від 02.04.2019 року № 108 – завершено.

Переможцем конкурсу є Чепернатий Сергій Володимирович з результатом 8,4 бала. Другого за результатами не визначено, у зв’язку із тим, що на конкурс було подано лише одну заяву.