Головний спеціаліст відділу містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства та інфраструктури Тульчинської РДА

Дата: 25.07.2019 07:41

Тульчинська районна державна адміністрація повідомляє, що наказом керівника апарату від 23 липня 2019 року № 8 н-аг оголошено конкурс на зайняття вакантної посади державної служби категорії ,,В” – головного спеціаліста відділу містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства та інфраструктури Тульчинської районної державної адміністрації Вінницької області.

Умови конкурсу

Інформація про конкурс оприлюднена на сайті Національного агентства України з питань державної служби за посиланням:

Результати:

Тульчинська районна державна адміністрація повідомляє, що конкурс на зайняття вакантної посади державної служби категорії ,,В” – головного спеціаліста відділу містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства та інфраструктури Тульчинської районної державної адміністрації Вінницької області, оголошений наказом керівника апарату Тульчинської районної державної адміністрації від 23 липня 2019 року № 8 н-аг – завершено.

За результатами проведеного конкурсу переможцем є Куценко Наталія Василівна з результатом 9,9 балів. Другого за рейтингом не визначено, оскільки на конкурс було подано лише одну заяву.