Тульчинці взяли участь в обласному онлайн-семінарі з питань розвитку територіальних громад

Дата: 13.02.2020 14:22

13 лютого 2020 року на Вінниччині відбувся онлайн-семінар «Про 17-й обласний конкурс проєктів розвитку територіальних громад» за участю першого заступника голови Вінницької облдержадміністрації Сергія Здітовецького, заступника голови Вінницької обласної ради Ігоря Хміля, керівника Секретаріату Вінницької обласної Асоціації органів місцевого самоврядування Віктора Вікалюка, представників ряду департаментів облдержадміністрації, районних рад і райдержадміністрацій, фахівців Асоціації та ін.

Тульчинський район був представлений на семінарі заступником голови районної ради Надією Григорьєвою, керівниками ряду структурних підрозділів райдержадміністрації, інших державних установ і організацій, головами місцевих рад і об’єднаних територіальних громад.

Учасники семінару розглянули ряд організаційних та інформаційних питань, успішні приклади проектів розвитку, нові пріоритетні напрями конкурсу, тощо.